Neden Katılmalısınız ? l Food Eurasia


SEKTÖRDEKİ GÜCÜNÜZÜ GÖSTERİN

Food Eurasia 20-23 Kasım 2024 tarihlerinde kapılarını açmaya hazırlanıyor. Sektörün nabzını tutan fuarda firmanızın gıda sektöründeki varlığınızı güçlendirme, yurt içi ve yurt dışındaki potansiyel müşterilerle tanışma ve yeni işbirlikleri oluşturma fırsatını geç olmadan yakalayın. Şimdi yerinizi ayırın bu benzersiz deneyime ortak olun.

FOOD EURASIA 2024’TE STANT ALANI KİRALAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Neden Food Eurasia 2024?

Food Eurasia 2024 Fuarı, Konya'nın gıda sektöründeki üstünlüğünü keşfetmek, stratejik iş bağlantıları kurmak ve sektöre dair en güncel trendleri takip etmek isteyen her profesyonel için çok önemli ve kıymetli bir fırsat sunuyor. Food Eurasia 2024'e katılın ve sektördeki başarı grafiklerinizi yükseltin!

Food Eurasia 2024’e katılmak için önemli nedenleri aşağıda sizin için sıraladık:

Stratejik İş Bağlantıları Kurun

Konya'nın tarım ve gıda sektöründeki liderliği, fuarın katılımcılarına yalnızca bölgesel değil, aynı zamanda küresel düzeyde stratejik iş birlikleri kurma fırsatı sağlıyor. Fuar özel olarak düzenlenen, şeker ve şekerleme grupları için başta Irak olmak üzere Ortadoğu ülkeleri, tahıl grupları için Rusya ve diğer gıda ürünleri için Afrika ülkelerinden yapılacak yurt dışı alım heyeti programları ile yurt dışından bir çok sektör profesyonelini bir araya getiriyor. Sektördeki gelişmeleri takip etmek, yeni iş ortaklıkları kurmak ve küresel düzeyde rekabet avantajı elde etmek istiyorsanız, Food Eurasia 2024 Fuarı’nda yerinizi alın.

Ürün ve Hizmetlerinizi Tanıtın

Food Eurasia Fuarı, Türkiye'nin tarım ve gıda sektöründeki lider şehirlerinden biri olan Konya'nın zengin ürün yelpazesi ve çeşitli hizmetleriyle öne çıkmanız için çok önemli bir fırsat sunuyor.Fuar’da yer alarak en yeni ürün ve hizmetlerinizi yurt içi ve yurt dışından gelecek binlerce ziyaretçiye tanıtabilirsiniz. 4 gün boyunca sürecek olan Food Eurasia ile işletmenizin gücünü ve kalitesini sektöre duyurabilir, yeni müşterilere ulaşabilir ve rakiplerinizden bir adım önde olma fırsatını yakalayabilirsiniz.

Konya'nın Tarım ve Gıda Liderliğini Dünyaya Gösterin

Konya, Türkiye'nin tarım ve gıda sektöründeki lider şehirlerinden biridir. Şehir, tarımsal üretimde öncü bir rol üstlenerek, buğday, şekerpancarı, kuru fasulye, havuç, tavuk yumurtası ve daha birçok üründe ülke genelinde birinci sıradadır. Bu liderlik, Konya'nın 4.081.351 hektarlık geniş tarım arazisiyle, Türkiye'nin toplam tarım alanlarının %8'ini oluşturmasıyla da desteklenmektedir. Food Eurasia fuarı ile Konya bu liderliğini somut bir şekilde bir araya getirerek tüm dünya gıda sektörüne duyurmak için önemli bir alan sunuyor.


 

Gastronomi Dünyasının Parlayan Yıldızı: TÜRK GIDA SEKTÖRÜ

Son yıllarda dünya gıda sektöründe adından söz ettiren Türkiye, 2023 yılında 26.5 milyar dolarlık gıda ihracatı gerçekleştirerek önemli bir başarı elde etti. 2024 yılı gıda ihracatı hedefini ise 30 milyar dolar olarak belirleyen Türkiye, bu hedefe ulaşmak için fındık, kuru üzüm, kuru incir, zeytinyağı, bakliyat, et ve süt ürünleri gibi ürünlerini Avrupa, Orta Doğu, Afrika, ABD ve Uzak Doğu gibi pazarlara ihraç etmeye devam ediyor. Bu hedef doğrultusunda, Food Eurasia Fuarı da Türk gıda sektörünü uluslararası alanda daha da güçlendirmek adına büyük bir platform oluşturuyor. Fuar, yerli ve yabancı sektör profesyonellerini bir araya getirerek Türk gıda sektörünün çeşitliliğini, kalitesini ve yenilikçi yaklaşımını uluslararası arenada sergiliyor.
 
FUAR KAPSAMINI İNCELEYİN